איך שגלגל מסתובב לו: איזה מזל צריך מאמן כושר אישי?

ספורט זה לא רק ספורט! הספורט שאנחנו אוהבים יכול להעיד רבות על התכונות האישיות שלנו ועל מי שאנחנו. מנגד, לא כל ספורט מתאים לנו. אז איך נדע איך הכי כדאי לנו להתאמן ולשמור על כושר או מה ענף הספורט שהכי מתאים לנו? גלגל המזלות יכול להיחלץ לעזרתנו בעניין הזה…

טלה

משחקי אחד על אחד הם המשחקים האהובים על בני מזל זה, למשל משחקי היאבקות ידיים. יש לכך הסבר מניח דעת – הכוכב של המזל הזה הוא מאדים, שהוא האל העתיק של המלחמה. מדובר באל בעל השפעה על גלדיאטורים וקיסרים. היאבקות היא הגרסה המודרנית של ספורט הגלדיאטורים, ומדובר בספורט שידוע כמעלה את רמת האדרנלין בגוף. אם יש משהו שטלה אוהב זה להיות באדרנלין!

שור

המשחק החביב ביותר על בני מזל שור הוא כדורגל. מדובר במשחק המורכב מצוו של אנשים גדולים וחסונים שמתנהגים ונראים במידה רבה כמו שוורים – הסמל של המזל הזה! בני המזל אוהבים משחק שמתנהל על קרקע יציבה, כמו כדורגל, על ידי שחקנים מיומנים. חשוב להם להיות בקבוצה המנצחת ולהבקיע את הגול המיוחל.

מזל תאומים

בני מזל זה אוהבים כל ענף ספורט שבו באות לידי ביטוי אינטליגנציה וזריזות, כיאה לבני כוכב מרקורי – זריקת דיסקוס, התעמלות, ספורט עם מאמן כושר אישי, החלקה על הקרח וסקי. חלק מבני המזל אוהבים ממש לעסוק בספורט, וחלק פשוט אוהבים לצפות בו בטלוויזיה ומעדיפים לאמץ את מוחם במשחק שחמט (שזו גם התעמלות, לאצבעות…).

מזל סרטן

בני המזל אוהבים משחקי קבוצות, זאת מהטעם שצוותים הם כמו משפחות, וצוותים גורמים לאוהבים שלהם גם להתנהג כמו משפחות. בני המזל האמריקאים אוהבים במיוחד בייסבול, ספורט שמזוהה יותר מכל עם משפחה גדולה ומאוחדת. בתרבויות אחרות כדורגל וכדורסל הם הענפים האהובים עליהם מכל.

מזל אריה

הספורט האהוב ביותר על בני מזל זה תכניות טלוויזיה כמו "רוקדים עם כוכבים" ו"אמריקן איידול". המשתתפים אמנם לא מסתובבים עם מספרים על החולצות שלהם, אבל הם משתתפים בתחרות שבני מזל האריה מאוד אוהבים. מדובר בתחרות שמשלבת גם בידור, שבני האריה אוהבים עוד יותר. כשיש אורות במה וקהל, בני האריה משולהבים. תמצאו אותם עומדים בתור לאודישנים לתכניות הללו, מוכנים לתת הכול בשביל להתקבל לתחרות.

מזל בתולה

בני מזל בתולה אוהבים דיוק והקפדה, והם אוהבים ענפי ספורט שמשקפים את התכונות הללו. הם אוהבים ספורט שבו הם יכולים לשחק את המיומנות כל הזמן. גולף, לדוגמא, הוא פעילות מושלמת עבור בני המזל הזה. מעבר לכך, הוא גם אוהבים להחליק על הקרח שגם שם יש חשיבות לזריזות ולדיוק.

מזל מאזניים

בני המזל צריכים ענף ספורט שמשתתף בו בן זוג אחת לפחות. זו יכולה להיות תחרות ריקודים ועד לכדורעף. זה לא משנה לבני המזל באיזה ספורט מדובר, בעיקר שמשתתף בו לפחות פרטנר נוסף.

מזל עקרב

בני המזל אוהבים לתת תשומת לב ומיקוד לשלמות, אך גם לעסוק בספורט שבו יוכלו להפגין גבורה ואומץ. הם אוהבים פיינטבול, קפיצת באנג'י, צניחה חופשית, צניחת רחיפה וכל ענף ספורט אחר שבו יוכלו להפגין את העוז שלהם.

מזל קשת

בני המזל הזה מכורים לקמפינג וטיולים בטבע. תנו להם להתחבר לטבע, להקים אוהל ליד נהר, להתחבר לצד הרוחני שלהם ולשבת יום שלם ולדוג. דיג מבחינתם הוא ספורט לאומי.

מזל גדי

בעלי החיים שמזוהים אתם הם עזים ויעלים, ולכן באופן טבעי הם נמשכים לענפי ספורט כמו טיפוס הרים וחקר מערות. הם נמשכים לענפי ספורט שדורשים נחישות וזריזות. אם הם נרשמים לחדר כושר, הם לא מוותרים לעצמם אחרי חודש של אימונים, ומתעקשים לדבוק במטרה עד שהם מצליחים באימונים. עם מאמן כושר אישי הם יכולים להגיע ביחד להישגים מרשימים.

מזל גדי

בני המזל נולדו בתקופה קרה מאוד של השנה, בשיא החורף, ולכן הם נמשכים לענפי ספורט קרים כמו סקי. מצד שני, הם גם מאוד אוהבים להתאמן בצוות ולעסוק בכדורגל וגם בספורט ימי.

מזל דגים

בני מזל דגים, איך לא, חובבים את כל ענפי הספורט הימיים – שחייה, צלילה, סקי מים, גלישה, שיט. אם לא משתתפים, הם נהנים לצפות במשתתפים אחרים. גם דיג הוא ספורט שחביב עליהם מאוד.