מהו שירות הובלות קטנות ולמי זה טוב?

רוצים להעביר לבת שעוברת דירה את המקרר הישן שלכם?

מחפשים דרך יעילה, מהירה ופשוטה להעביר רק כמה ארגזים?

עוברים דירה באותה עיר, במרחק נסיעה קצר?

אתם זקוקים לשירות של הובלות קטנות!

ובכן הובלות קטנות הוא שירות מופלא שנכנס בשנים האחרונות כתוצאה מההבנה שכאשר אנו רוצים להעביר כמה פריטים בודדים למשל מקרר, כורסת טלוויזיה ומכונת כביסה, אין אנו זקוקים למשאית הענקית שנכנסת בתוכה תכולה של דירה שלמה. גם כאשר אנו עוברים דירה בתוך העיר תל אביב, רמת גן או גבעתיים למשל מה שקורה לעשרות אלפי סטודנטים בשנה, נוכל להסתפק בשירות הובלות קטנות, שכן המרחקים בערים הללו ובגוש דן בכלל קצרים מאוד ולא לוקחים זמן רב כמו למשל הובלה מאילת לתל אביב. לפעמים ייצא לנו יותר משתלם לבצע 2 הובלות קטנות מהדירה הישנה לדירה החדשה, מאשר לשכור שירות של חברת הובלות גדולה.

אז מהם היתרונות של שירות הובלות קטנות?

ובכן מדובר בפתרון אופטימלי עבור אנשים שמנסים לחסוך בעלות ההובלה ומעבר הדירה. הרי גם ככה מדובר בסיפור לא פשוט ויקר איך שלא הופכים את זה ולכן לפחות את ההובלה, שווה לנסות להוזיל. למען זה, החלו להיפתח חברות שרוכשות רכב מסחרי קטן בהרבה בהשוואה למשאיות הגדולות אליהן התרגלנו.

העובדה שהרכבים קטנים יותר, מאפשרת לבעלי החברה לחסוך בהוצאות התפעול והתחזוקה של הרכב, לשכור פחות מובילים שכן ההובלה כאמור קטנה, מה שמאפשר לחסוך בעלויות ולהוריד את המחירים על ההובלות הללו. אנחנו נהנים מהובלה קטנה במחיר קטן.

דבר נוסף אותו זיהו בעלי החברות הללו הוא שחברות הובלות גדולות נוטות פעמים רבות לבצע את העבודה בצורה לא מקצועית. אי הגעה בזמן, פגיעה בחפצים, הברזות ועוד שלל תירוצים ששמים את עוברי הדירות במצב לא נעים הובילו את חברות ההובלות הקטנות לעשות שינוי אמיתי. זו הסיבה, שמקצועיות, פיתוח שיטות ומיומנויות ייחודיות המאפשרות למובילים להעביר את הפריטים השונים בלי לפגוע בהם, שמה אותם במקום שבו יותר ויותר אנשים מבינים את הערך והמשמעות של אותן חברות.