מהיום: רוכשים ציוד משרדי ידידותי לסביבה

 

שימוש בזבזני במוצרי נייר, חוסר מודעות למחזור ורכישת פריטים מיותרים בעלויות גבוהות. מעוניינים להפסיק את ההתנהלות הבזבזנית ולאמץ התנהלות עסקית אחראית? התחילו ביישום הטיפים הבאים.

מפסיקים לדבר, מתחילים לעשות

רבות דובר על הצורך להתגייס לשמירה על איכות הסביבה, אך מעטים עושים זאת בפועל מתוך מחשבה שהמהפך עלול להיות יקר ומסובך. אנו פה בכדי לומר לכם שהמעבר להתנהלות ירוקה במשרד הוא הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם, ושתוכלו ליישם אותו בתוך יום אחד בלבד. לא מאמינים? בבקשה:

עשו שימוש חוזר בדפים מודפסים

הדפסתם דפים רבים שכעת אין בהם שימוש? לפני שתמהרו להשליך אותם לאשפה חשבו לעשות שהם שימוש חוזר: תוכלו להשתמש בהם לכתיבת תזכירים, לגזור אותם לפתקיות שישמשו אתכם לכתיבת הודעות ואפילו לשמור את הדפים עבור ילדים העובדים המגיעים למשרד מעת לעת.

לא מעוניינים להשתמש בדפים? אין בעיה, במקום לזרוק אותם לפח האשפה – העבירו אותם למיכל למיחזור נייר. חברות לשירותי מיחזור ישמחו להעמיד לרשותכם מיכל שכזה ללא עלות או בעלות מינימלית.

רכשו דפים למדפסת מנייר ממוחזר

חברת "נייר חדרה" מתהדרת בעובדה שהיא הראשונה בארץ לשווק נייר ממוחזר. החברה עושה צעד חברתי נוסף ומשווקת את המוצר בעלות השווה לחבילת נייר לא ממוחזר, כך שאם תליתם את ההתחמקות בסיבת העלויות הגבוהות, הרי שהיא ירדה מהפרק.

רכשו ציוד משרדי מעסקים חברתיים

המהפכה החברתית תפסה חזק מאוד את הציבור הישראלי בשנתיים האחרונות וכעת עסקים, חברות ואף יחידים מוכנים להתגייס למאבק. התוצר החיובי של ההתעוררות הזו היא עסקים חברתיים שמצד אחד מקדמים עסקים ישראליים, ומצד שני מתחייבים להעביר אחוזים מהרווחים לבני המגזר השלישי ובהם: מוגבלים פיזית ונפשית, מיעוטי יכולת  ואוכלוסיות משתקמות.

המלצתנו היא לרכוש ציוד משרדי מחברות ועסקים חברתיים. לדוגמא, אתר "100% עסק חברתי" מתחייב לא רק לתמחור הוגן של ציוד משרדי, אלא גם להעברת 75% מההכנסות לבני המגזר השלישי. כך זוכים גם בעלי העסקים המוכרים את מוצריהם ושירותיהם באתר, גם הלקוחות המקבלים מוצרים איכותיים במחירים הוגנים וגם בני המגזר השלישי הזוכים להכנסה ראויה!

רכשו ציוד אירוח מתכלה

עוד תחום המשווע למהפכה סביבתית הוא תחום המזון וציוד האכילה. אם תחשבו על כמות המזון שזרקתם לפח לאחר אירוע חברתי, ועל כמות צמוד האכילה (צלחות, כוסות, סכו"ם, מפות וכו') שהשלכתם לפח – תגלו תמונה עגומה מאוד.

לכן, רכשו ציוד אירוח מתכלה הכולל צלחות, כוסות, קערות, סכו"ם, מפות וציוד נלווה מחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה. לצערנו לא נוכל להבטיח לכם רכישה בעלות נמוכה יותר, כוון שמרבית החברות היצרניות טרם הפנימו את המסר החברתי וממשיכות לתמחר מוצרים מתכלים במחיר גבוה, עם זאת, רכישת ציוד אירוח מחברות לציוד משרדי תחסוך לכם בכל כמה שקלים. שווה!