איך לבחור פינת למידה בחדר ילדים?

האם ניתן לבחור פינת למידה לשנים רבות? ואיזה סוג של שולחן כתיבה לילדים מתאים לאופי ולצרכים שלם. כל ילד שולחן הכתיבה שלו!

כל ילד והאופי שלו ולא משנה אם הוא עולה לכיתה א' או ל-ד' כאשר הוא ישב בפינת הלמידה שלו בחדר כדאי מאוד שיהיה לו נוח, נעים. שיהיה לו מרחב, עם פריטי ריהוט שיאחסנו את כל החומרים וציוד הלמידה שלו ויש בהחלט גם פן של טעם אישי וגם ילדים בכיתה א' היום יודעים ליד איזה שולחן הם רוצים לשבת.

נוחות מכסימלית

אחד הדברים החשובים ביותר לפני שאתם רוכשים שולחן כתיבה לילדים שבדרך כלל כוללת שולחן כתיבה וכיסא הוא לשים דגש על הנוחות. כדי שילד ישב ויעשה שיעורים או אפילו סתם יצייר הוא צריך שיהיה לו נוח וכיסא זה נוחות ואפשר תמיד גם להוסיף הדום לרגליים כדי לייצר לו נוחות מכסימלית.

מקום למחשב ולידיים…

היום לכל ילד גם בכיתה א' יש גם מחשב סביר להניח, ולכן צריך לבחור בשולחן כתיבה לילדים מספיק רחב שיש עליו מקום למחשב עם יכולת תנועה טובה ורחבה של הידיים. (אסור לגרום לילד להתאמץ בתפעול מחשב מפאת חוסר מקום).

שולחן כתיבה בעיצוב נעים

עיצוב נעים ומזמין ובחירת שולחן בצבעים שהילד אוהב, יתרמו לאווירה המזמינה בחדר שלו ויובילו ואתה לישיבה ממושכת ליד שולחן הכתיבה שלו. הילד צריך לאהוב את שולחן הכתיבה שלו, ואם הוא לא אוהב אותו או משהו לא נוח לו בו, הוא לא ישב לידו. לכן כאשר אתם רוכשים שולחן כתיבה לילד, שתפו אותו בבחירה שלו.

הורים בוחרים בשולחן מחשב פונקציונאלי

רמת המעורבות של הילד בבחירת שולחן הכתיבה שלו, צריכה להיות מוגבלת לרמת העיצוב, צבעים וכו'. כל מה שקשור לפונקציונאליות רצוי מאוד שיהיה בחירה של ההורים. רק הם יודעים כמה מקום צריך לחומרי הלימוד, היצירה, המחשב ועוד.

שולחן עם הפנים לכניסה

ילדים מטבעם הם מאוד סקרנים לכן כדאי מאוד למקם את שולחן הכתיבה של הילד מול דלת הכניסה של החדר, כדי שהוא יוכל לראות מה קורה סביבו, בלי ניחושים והסחות דעת.

התאימו כוורת או כונניות

הליין הכי טרנדי היום בתחום שולחן כתיבה לילדים הוא שולחן נטו כאשר כל נושא האחסון נעשה באמצעות פריטי ריהוט משלימים לחדר ילדים כמו כוננית, כוורת ועוד.

בצעו התאמה בין הפריטים מבחירת חומרי הגלם, העיצוב, הגוונים ועוד ובחרו בפריטים מספיק גדולים כדי לאחסן כל מה שיש.