עיצוב ריהוט יוקרתי באמצעות כרסום

כרסום הינו טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לעצב רהיטים ורכיבים, חלקיקים וגופים שונים באמצעות מכונות מתקדמות ופירוק לשבבים קטנים. הכרסום הינו כיום בין השיטות המתקדמות והאמינות ביותר לעיצוב חלקיקים קטנים וגדולים ברמת דיוק מקסימלית. ישנן מכונות כרסום המיועדות לעץ ולמתכת, לפלסטיק וחומרים אחרים.

באמצעות כרסום איכותי ומקצועי ניתן ליצור רהיטים מרהיבי עין. למעשה, עיצוב רהיטים באמצעות כרסום הינו תחום המהווה אמנות של ממש ומבוסס לא אחת על הזמנות אישיות ועל רהיטים על פי תכנון מקורי. עיצוב רהיטים באמצעות כרסום מאפשר לכל חובב אמנות ואסתטיקה ליהנות ממגוון אפשרויות של סגנונות עשירים ומעניינים לפי בחירת הלקוח ולפי כשרונו של הכרסם. על מנת להבטיח עיצוב רהיטים באמצעות כרסום אשר יבוצעו ברמה גבוהה חשוב ביותר לבחור בחברת כרסום ועיצוב בעלת ניסיון בתחום.

רהיטים בהזמנה אישית

את הרהיטים המעוצבים באמצעות כרסום ניתן לייצר מחומרי גלם מרובים כגון פלסטיק ואלומיניום, קלקר ועוד מגוון רחב של חומרי גלם איכותיים אשר יעניקו לבית מראה מעוצב ומרשים ברמות הגבוהות ביותר. את הרהיטים ניתן  לעצב על פי הזמנה אישית של הלקוח ובהתאם לתכניות אדריכליות ועיצוביות מתאימות.

את הרהיטים ניתן לייצר בגדלים שונים ובהיקפי ייצור גדולים ביותר או קטנים. הודות לאיכויות הגבוהות של מכונות הכרסום, ניתן להגיע לרמות גבוהות של ייצור רהיטים בדיוק מקסימלי. חשוב לוודא כי העבודות מבוצעות תוך שימוש במכונות הכרסום המתקדמות ביותר כך שהדיוק בביצוע יתקיים בדיוק לפי התכנון מראש.

חידוש רהיטים ישנים

באמצעות כרסום ניתן אף ליצור מרהיטים קיימים רהיטים חדשים ומרשימים. הכרסום מאפשר מעין "פיסול" של רהיטים קיימים ויצירת צורה חדשה ואף סגנון עדכני לחלוטין ובעל איכויות ייחודיות לו. מכונות הכרסום משתכללות כל הזמן ולכן חשוב לבחור מפעל המשתמש במכונות החדשניות ביותר. שימוש במכונות עיבוד שבבי מבטיח איכות גבוהה ביותר של הרהיטים ורמת דיוק מקסימלית לרהיטים בעיצוב מרשים.

כיום ישנם מפעלים גדולים וחברות קטנות אשר ניתן למצוא בהם רהיטים בעיבוד שבבי המיוצרים באמצעות מכונות ברמות שונות. חברות רבות אף מעניקות שירות של חידוש רהיטים ישנים באמצעות הכרסום. יתרונו המשמעותי של הכרסום הוא למעשה האפשרות ליצור רהיטים שלמים מיציקה אחת – ללא חלקיקים שונים וללא מרכיבים מרובים ההופכים את הרהיטים לפחות עמיד.

באמצעות הכרסום והעיבוד השבבי ניתן ליצור שולחנות וכסאות, הדומים ומדפים, כורסאות ועוד מגוון רחב של רהיטים מרשימים ואיכותיים המשמשים את בעליהם למשך שנים רבות.