שלבים באיטום חדר אמבטיה

איטום של חדרים רטובים כמו חדר אמבטיה היא עבודה מורכבת במיוחד שצריכה להיעשות בשני שלבים. שלבים אלו כוללים למעשה איטום פנימי ואיטום חיצוני.

איטום פנימי מתייחס לכל החלקים שנמצאים מתחת לשכבת הריצוף- הרצפה והקירות והאיטום החיצוני מתייחס לחלקים שמותקנים מעל שכבת הריצוף כמו האמבט עצמו, האגנית וכו'.

האיטום הפנימי הוא כמובן השלב הראשון. לפני התקנה של אמבט חדש יש להכין את השטח בצורה יסודית. יש לפרק את כל האביזרים, החול והריצוף ולהגיע למצב של חדר ריק ונקי לחלוטין.

שלב ראשון- איטום פנימי

השלב הראשון הוא יצירת רולקות מבטון שתפקידן לעגל פינות כבסיס לאטימה חלקה. גם סביב הצנרת שעוברת במרכז חדר האמבטיה יוצרים שכבות של בטון מעוגל שניתן יהיה ליצוק עליהן שכבת איטום עמידה וחזקה.

מעל שכבת הבטון שנוצרת יוצקים חומר איטום צמנטי שמחבר היטב בין הבטון לטיח וממתינים לייבוש מלא.

לאחר הייבוש המוחלט, ניתן להתחיל בשלב האיטום החיצוני. על הרצפה שופכים שכבת חול ומעליה מרצפים בריצוף הנבחר. לאחר הדבקת הריצוף והקרמיקות ניתן להתחיל באיטום החיצוני של כל האביזרים בחדר.

שלב שני- איטום חיצוני

את אזורי החיבור בין האריחים ובין האגנית לרצפה ניתן לאטום בכמה דרכים. לרוב נוטים להשתמש בחומרי איטום מוכרים ופשוטים כמו סיליקון או רובה, אך צריך לקחת בחשבון שרמת השחיקה שלהם גבוהה יחסית. לכן מומלץ להשתמש בחומר איטום ממשפחת הפוליאוריטנים, שמתאים במיוחד למטרת זו וגם מספק עמידות לטווח ארוך הרבה יותר.

כאשר מתכננים שיפוץ של חדרי אמבטיה חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון.

במבנים חדשים יחסית השיפוץ בדרך כלל פחות בעייתי כיוון שבעשורים האחרונים ישנה הקפדה על שיטת שני השלבים. אך קיימים מבנים ישנים רבים שבהם לא בוצעה בכלל שכבת האיטום הפנימית והקרמיקה עצמה שימשה כשכבת הגנה בלעדית.

במקרים כאלו כמובן יש הסתברות גבוהה יותר לנזילות וחשוב לזכור לא לבחור בקיצורי דרך. הפתרון המקצועי הוא לפרק את הכל ולהתחיל את כל האיטום מחדש בשיטה בת שני השלבים כפי שהוסברה, שאת על מנת ליצור איטום איכותי ועמדי לאורך זמן.

מהו שירות הובלות קטנות ולמי זה טוב?

רוצים להעביר לבת שעוברת דירה את המקרר הישן שלכם?

מחפשים דרך יעילה, מהירה ופשוטה להעביר רק כמה ארגזים?

עוברים דירה באותה עיר, במרחק נסיעה קצר?

אתם זקוקים לשירות של הובלות קטנות!

ובכן הובלות קטנות הוא שירות מופלא שנכנס בשנים האחרונות כתוצאה מההבנה שכאשר אנו רוצים להעביר כמה פריטים בודדים למשל מקרר, כורסת טלוויזיה ומכונת כביסה, אין אנו זקוקים למשאית הענקית שנכנסת בתוכה תכולה של דירה שלמה. גם כאשר אנו עוברים דירה בתוך העיר תל אביב, רמת גן או גבעתיים למשל מה שקורה לעשרות אלפי סטודנטים בשנה, נוכל להסתפק בשירות הובלות קטנות, שכן המרחקים בערים הללו ובגוש דן בכלל קצרים מאוד ולא לוקחים זמן רב כמו למשל הובלה מאילת לתל אביב. לפעמים ייצא לנו יותר משתלם לבצע 2 הובלות קטנות מהדירה הישנה לדירה החדשה, מאשר לשכור שירות של חברת הובלות גדולה.

אז מהם היתרונות של שירות הובלות קטנות?

ובכן מדובר בפתרון אופטימלי עבור אנשים שמנסים לחסוך בעלות ההובלה ומעבר הדירה. הרי גם ככה מדובר בסיפור לא פשוט ויקר איך שלא הופכים את זה ולכן לפחות את ההובלה, שווה לנסות להוזיל. למען זה, החלו להיפתח חברות שרוכשות רכב מסחרי קטן בהרבה בהשוואה למשאיות הגדולות אליהן התרגלנו.

העובדה שהרכבים קטנים יותר, מאפשרת לבעלי החברה לחסוך בהוצאות התפעול והתחזוקה של הרכב, לשכור פחות מובילים שכן ההובלה כאמור קטנה, מה שמאפשר לחסוך בעלויות ולהוריד את המחירים על ההובלות הללו. אנחנו נהנים מהובלה קטנה במחיר קטן.

דבר נוסף אותו זיהו בעלי החברות הללו הוא שחברות הובלות גדולות נוטות פעמים רבות לבצע את העבודה בצורה לא מקצועית. אי הגעה בזמן, פגיעה בחפצים, הברזות ועוד שלל תירוצים ששמים את עוברי הדירות במצב לא נעים הובילו את חברות ההובלות הקטנות לעשות שינוי אמיתי. זו הסיבה, שמקצועיות, פיתוח שיטות ומיומנויות ייחודיות המאפשרות למובילים להעביר את הפריטים השונים בלי לפגוע בהם, שמה אותם במקום שבו יותר ויותר אנשים מבינים את הערך והמשמעות של אותן חברות.

מהיום: רוכשים ציוד משרדי ידידותי לסביבה

 

שימוש בזבזני במוצרי נייר, חוסר מודעות למחזור ורכישת פריטים מיותרים בעלויות גבוהות. מעוניינים להפסיק את ההתנהלות הבזבזנית ולאמץ התנהלות עסקית אחראית? התחילו ביישום הטיפים הבאים.

מפסיקים לדבר, מתחילים לעשות

רבות דובר על הצורך להתגייס לשמירה על איכות הסביבה, אך מעטים עושים זאת בפועל מתוך מחשבה שהמהפך עלול להיות יקר ומסובך. אנו פה בכדי לומר לכם שהמעבר להתנהלות ירוקה במשרד הוא הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם, ושתוכלו ליישם אותו בתוך יום אחד בלבד. לא מאמינים? בבקשה:

עשו שימוש חוזר בדפים מודפסים

הדפסתם דפים רבים שכעת אין בהם שימוש? לפני שתמהרו להשליך אותם לאשפה חשבו לעשות שהם שימוש חוזר: תוכלו להשתמש בהם לכתיבת תזכירים, לגזור אותם לפתקיות שישמשו אתכם לכתיבת הודעות ואפילו לשמור את הדפים עבור ילדים העובדים המגיעים למשרד מעת לעת.

לא מעוניינים להשתמש בדפים? אין בעיה, במקום לזרוק אותם לפח האשפה – העבירו אותם למיכל למיחזור נייר. חברות לשירותי מיחזור ישמחו להעמיד לרשותכם מיכל שכזה ללא עלות או בעלות מינימלית.

רכשו דפים למדפסת מנייר ממוחזר

חברת "נייר חדרה" מתהדרת בעובדה שהיא הראשונה בארץ לשווק נייר ממוחזר. החברה עושה צעד חברתי נוסף ומשווקת את המוצר בעלות השווה לחבילת נייר לא ממוחזר, כך שאם תליתם את ההתחמקות בסיבת העלויות הגבוהות, הרי שהיא ירדה מהפרק.

רכשו ציוד משרדי מעסקים חברתיים

המהפכה החברתית תפסה חזק מאוד את הציבור הישראלי בשנתיים האחרונות וכעת עסקים, חברות ואף יחידים מוכנים להתגייס למאבק. התוצר החיובי של ההתעוררות הזו היא עסקים חברתיים שמצד אחד מקדמים עסקים ישראליים, ומצד שני מתחייבים להעביר אחוזים מהרווחים לבני המגזר השלישי ובהם: מוגבלים פיזית ונפשית, מיעוטי יכולת  ואוכלוסיות משתקמות.

המלצתנו היא לרכוש ציוד משרדי מחברות ועסקים חברתיים. לדוגמא, אתר "100% עסק חברתי" מתחייב לא רק לתמחור הוגן של ציוד משרדי, אלא גם להעברת 75% מההכנסות לבני המגזר השלישי. כך זוכים גם בעלי העסקים המוכרים את מוצריהם ושירותיהם באתר, גם הלקוחות המקבלים מוצרים איכותיים במחירים הוגנים וגם בני המגזר השלישי הזוכים להכנסה ראויה!

רכשו ציוד אירוח מתכלה

עוד תחום המשווע למהפכה סביבתית הוא תחום המזון וציוד האכילה. אם תחשבו על כמות המזון שזרקתם לפח לאחר אירוע חברתי, ועל כמות צמוד האכילה (צלחות, כוסות, סכו"ם, מפות וכו') שהשלכתם לפח – תגלו תמונה עגומה מאוד.

לכן, רכשו ציוד אירוח מתכלה הכולל צלחות, כוסות, קערות, סכו"ם, מפות וציוד נלווה מחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה. לצערנו לא נוכל להבטיח לכם רכישה בעלות נמוכה יותר, כוון שמרבית החברות היצרניות טרם הפנימו את המסר החברתי וממשיכות לתמחר מוצרים מתכלים במחיר גבוה, עם זאת, רכישת ציוד אירוח מחברות לציוד משרדי תחסוך לכם בכל כמה שקלים. שווה!

 

 

המדריך לבחירת תאורת לד לבית

 • אם אתם בשיפוץ בית או בבית בבנייה, אל תחכו לרגע האחרון עם התאורה. תאורה זה דבר שצריך לתכנן מהנורה הראשונה ועד האחרונה.
 • תאורה זה לא דבר ספונטני והיא גם לא רק לצורך יצירת אור. תאורה היא חלק מהעיצוב הכללי של הבית והיא בעצמה יצרנית אווירה לא קטנה לכן יש לבחור תאורה בשתי רמות: שימושיות ואווירה. חלק מהתאורה היא כדי להאיר פשוטו כמשמעו, וחלק ממנה הוא ליצור אווירה ומצב רוח בבית.
 • נסו להבין איזה סוג של אווירה אתם רוצים ליצור בבית שלכם. זה קשור למיקום הנורות, לסוג התאורה ולכמות.
 • תאורת לד היא התאורה המומלצת היום לכל חדרי הבית. היא חסכונית, ונעימה לעין ומגיעה באופנים שונים.
 • בסלון נהוג בדרך כלל לייצר אור לד חזק, משום שהוא מפיץ אותו מסביב, אבל כדאי גם למקם תאורות משנה בנקודות שונות, כאשר לא צריך הרבה אור אבל כן רוצים למשל לצפות בטלוויזיה עם מקור של אור אפילו נמוך.
 • במטבח כדאי מאוד ליצור אור בעוצמה גבוהה מעל משטח העבודה או בסמוך לארונות, כדי שיהיה קל לקרוא מתכונים, למצוא מוצרי מזון, כלים ועוד. יחד עם זאת במטבח צריך להיות אור אחד גדול ותאורת לד במקומות שונים וגם בתוך ארונות המטבח.
 • כדי ליצור אווירה נעימה בבית, כדאי למקם תאורת לד שתאיר על אזורים מסוימים שאתם רוצים להאיר. על אלמנט אומנותי כלשהו, תמונה ועוד.
 • בחדרי הילדים כדאי מאוד למקם תאורת לד נעימה אם תאורה משנית שניתן להשאיר אותה דולקת כל הלילה כמו שילדים צריכים.
 • במרפסת הפונה לגינה וכן בגינה עצמה רצוי לבחור בתאורת לד בגופי תאורה המתאימים לכל מזג אויר, אינם מחלידים ואינם צוברים קורוזיה.
 • תאורת לד מחזיקה מעמד 100,000 שעות.
 • תפעול תאורת לד זול יותר מתפאורה רגילה.
 • תאורת לד יותר בריאה. נמצא כי בנורות ספירלה הלוגן וניאון יש חומרים מסרטנים.
 • תאורת לד ניתן למצוא בכל מיני צבעים, פסים, ונורות שיכולים להאיר ולמלא כל חלל בבית.

איך לבחור פינת למידה בחדר ילדים?

האם ניתן לבחור פינת למידה לשנים רבות? ואיזה סוג של שולחן כתיבה לילדים מתאים לאופי ולצרכים שלם. כל ילד שולחן הכתיבה שלו!

כל ילד והאופי שלו ולא משנה אם הוא עולה לכיתה א' או ל-ד' כאשר הוא ישב בפינת הלמידה שלו בחדר כדאי מאוד שיהיה לו נוח, נעים. שיהיה לו מרחב, עם פריטי ריהוט שיאחסנו את כל החומרים וציוד הלמידה שלו ויש בהחלט גם פן של טעם אישי וגם ילדים בכיתה א' היום יודעים ליד איזה שולחן הם רוצים לשבת.

נוחות מכסימלית

אחד הדברים החשובים ביותר לפני שאתם רוכשים שולחן כתיבה לילדים שבדרך כלל כוללת שולחן כתיבה וכיסא הוא לשים דגש על הנוחות. כדי שילד ישב ויעשה שיעורים או אפילו סתם יצייר הוא צריך שיהיה לו נוח וכיסא זה נוחות ואפשר תמיד גם להוסיף הדום לרגליים כדי לייצר לו נוחות מכסימלית.

מקום למחשב ולידיים…

היום לכל ילד גם בכיתה א' יש גם מחשב סביר להניח, ולכן צריך לבחור בשולחן כתיבה לילדים מספיק רחב שיש עליו מקום למחשב עם יכולת תנועה טובה ורחבה של הידיים. (אסור לגרום לילד להתאמץ בתפעול מחשב מפאת חוסר מקום).

שולחן כתיבה בעיצוב נעים

עיצוב נעים ומזמין ובחירת שולחן בצבעים שהילד אוהב, יתרמו לאווירה המזמינה בחדר שלו ויובילו ואתה לישיבה ממושכת ליד שולחן הכתיבה שלו. הילד צריך לאהוב את שולחן הכתיבה שלו, ואם הוא לא אוהב אותו או משהו לא נוח לו בו, הוא לא ישב לידו. לכן כאשר אתם רוכשים שולחן כתיבה לילד, שתפו אותו בבחירה שלו.

הורים בוחרים בשולחן מחשב פונקציונאלי

רמת המעורבות של הילד בבחירת שולחן הכתיבה שלו, צריכה להיות מוגבלת לרמת העיצוב, צבעים וכו'. כל מה שקשור לפונקציונאליות רצוי מאוד שיהיה בחירה של ההורים. רק הם יודעים כמה מקום צריך לחומרי הלימוד, היצירה, המחשב ועוד.

שולחן עם הפנים לכניסה

ילדים מטבעם הם מאוד סקרנים לכן כדאי מאוד למקם את שולחן הכתיבה של הילד מול דלת הכניסה של החדר, כדי שהוא יוכל לראות מה קורה סביבו, בלי ניחושים והסחות דעת.

התאימו כוורת או כונניות

הליין הכי טרנדי היום בתחום שולחן כתיבה לילדים הוא שולחן נטו כאשר כל נושא האחסון נעשה באמצעות פריטי ריהוט משלימים לחדר ילדים כמו כוננית, כוורת ועוד.

בצעו התאמה בין הפריטים מבחירת חומרי הגלם, העיצוב, הגוונים ועוד ובחרו בפריטים מספיק גדולים כדי לאחסן כל מה שיש.

בחירת כיורי נירוסטה מעוצבים

עיצוב מיוחד מנירוסטה מעניק ערך מוסף לכיורים בחדרי מטבח, אמבטיות ושירותים. בעזרת בחירה נכונה של כיורים מן הסוג הזה אפשר להשיג יתרונות רבים וליהנות משילוב בין פוקנציונאליות ואסתטיקה

כיורי נירוסטה יכולים להתאים למטבח, לאמבטיה ולחדרי שירותים של בתים פרטיים. הבחירה בנירוסטה מזוהה היום עם סגנון עיצוב מודרני ואקסקלוסיבי. נירוסטה נקראת בעברית "פלדת אל חלד" ולכן היא אידיאלית עבור עיצוב כיורים: הנירוסטה עמידה בפני קורוזיה וחלודה, מורכבת מ-10.5% כרום לפחות ואפשר לעבוד עליה לאורך שנים ללא צורך בהוצאות תחזוקה גבוהות. הכיור פוקנציונאלי מאוד והוא מבטיח גם ערך אסתטי שקשה להשיג עם חומרי גלם אחרים.

השימוש בנירוסטה פופולארי גם בסכו"ם וכלי מטבח. אפשר לנקות כתמי שמן בהעברה מהירה של סמרטוט לח על המשטח או הכלי, להגן על סירים ומחבתות ולהבטיח עמידות לטמפרטורות קיצוניות בתנור או על הגז.

למה לבחור כיורי נירוסטה?

הנה כמה יתרונות של בחירת כיורי נירוסטה מעוצבים:

א. סוגים – אפשר להשיג כיורי נירוסטה בצורה של כיור מטבח יחיד או כפול. הכיור הכפול מתאים למטבחים גדולים או למשפחות שומרי מסורת המפרידים בין בשר וחלב, בעוד כיור יחיד משנה לחלוטין את האופי של חלל הפנים בדירות שכורות וקטנות ומתאים גם לרווקים.

ב. התקנה – התאמה אישית של כיורים מאפשרת התקנה שטוחה, עליונה או תחתונה. לכל סוג התקנה יש יתרונות אחרים שעוזרים לנצל את התכונות המיוחדות של נירוסטה. אפשרויות אחרות הן לבחור התקנה של כיור מונח או כיור פינתי.

ג. ורסטיליות – לא חייבים לעצב את כל המטבח מנירוסטה. אפשר לנצל את היתרונות של החומר עבור הכלים והכיור, אך להתקין משטחי עבודה מעץ או שיש. השילוב בין נירוסטה, עץ או שיש מוכיח את עצמו בחללי מטבח והוא יכול להתאים לחדרי מקלחות ושירותים. עץ ושיש משדרים יוקרה וחוסן, בעוד הנירוסטה אחראית על הניקיון והתחזוקה. עצי בוק, דובדבן וגם אלון נחשבים למתאימים יותר לצד כיורי נירוסטה או כלים ספציפיים.

השוואה בין נראות של חומרים אפשריים לייצור כיורי מטבח

אם אתם מתחילים לעצב את הבית מהמטבח, כדאי שתכירו את ההבדלים בין הנראות של חומרים אפשריים. בבחירת נירוסטה תיהנו כאמור מעמידות גבוהה וקלות הניקוי, בעוד בכיורי חרס היתרונות הם מראה מרשים אך עמידת מוגבלת ונטיה להצטברות לכלוך. כיורי מטבח אקריליים זולים ביחס לשאר האופציות והמראה שלהם סולידי יותר, לעומת כיורים סינתטיים שפחות מומלצים למשפחות ודירות מגורים. בנוסף, יש אפשרות להתקין כיורי אבן או זכוכית שיתרון הוא מראה מיוחד אך החיסרון הוא רגישות לחום.

כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שבוחרים כיורים ולהתרשם מקטלוג של כלים למטבח. אפשר לבחור כיורים מחומרי גלם שונים למטבח, למקלחת ולשירותים, אולם רצוי בכל מקרה לנצל את היתרונות והנראות של הנירוסטה.

כללי ברזל לעיצוב סביבת המגורים

רוצים לחדש, לגוון ולרענן את סביבת המגורים? שוקלים הליכי שיפוץ או עיצוב פנים מחודש בשטח הבית או הדירה? זה הזמן לעשות היכרות עם מספר כללי ברזל לעיצוב סביבת המגורים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר עצות מעשיות שיסייעו גם לכם לתכנן נכון את הליכי החידוש, העיצוב או השיפוץ.

עיצוב פונקציונאלי מתחיל בהגדרת מטרות מדויקת !

עיצוב סביבת המגורים הינו הליך מורכב המחייב אותנו לתת את הדעת לכל אחד מצרכי השימוש היומיומיים שלנו. לצורך כך, חשוב, מומלץ ואף ראוי להעניק הגדרה מדויקת לכל עיצוב כזה או אחר אותו אנו מתכננים בסביבת המגורים. הגדרת מטרות העיצוב אמורה לחלוש על כלל צרכי השימוש שלכם במתקני הבית וסביבתו, החל מחלל המטבח וסלון האירוח, דרך חדרי הילדים ויחידות ההורים ועד לחדר האמבט, המרפסת או הגינה.

הגדרה מדויקת של צרכי השימוש שלכם בכל אחד ואחד מחלקי הבית, תאפשר לכם בסופו של הליך, ליהנות מעיצוב פונקציונאלי יותר המותאם לכל צורך אותו הגדרתם לעצמכם בתחילת הדרך.

שימושי חשוב יותר ממקורי

כל אחד ואחת מאיתנו היה מעוניין לעצב את סביבת המגורים הפרטית שלו בעיצוב ייחודי ומקורי אותו לא ניתן למצוא באף בית אחר. לעיתים, הרצון לעיצוב שונה, אחר ומקורי גובר על הצורך בסביבת מגורים המעמידה לרשותנו את כל נוחיות היומיום, ולכן חשוב אומנם להקדיש  מחשבה יצירתית וקצת אחרת לעיצוב החלל, אך יותר מומלץ לשלב את עקרונות העיצוב פורצי הדרך בתוך הצרכים האישיים של כל אחד ואחת מיושבי הדירה בשטח המגורים.

השקעה זהה בכל אחד מחלקי הבית

במידה והחלטתם לגוון ולחדש את סביבת המגורים שלכם, מומלץ לעשות זאת באמצעות השקעה זהה בכל אחד מחלקי הבית. השקיעו את אותה אנרגיה ורוח עיצובית בעיצוב סלון האירוח, חדר האמבט, חדר שינה, חלל המטבח וכדומה.

ההשקעה הזהה (גם מבחינת עלויות וגם ברמת ההשראה העיצובית), תאפשר לכם בסופו של הליך ליהנות מסביבת מגורים מודרנית, מושקעת ומעוצבת בהתאם לסגנון האישי שלכם.

בחרו לעצמכם קו עיצובי אחיד לכל אחד מחלקי הדירה

עיצוב קונספטואלי הפך בשנים האחרונות לאחד מטכניקות העיצוב הפופולאריות ביותר בענף העיצוב בכלל ובתחום עיצוב סביבת המגורים בפרט. עיצוב זה עושה שימוש ברעיון עיצובי מרכזי אחד החוזר על עצמו במגוון ורסיות עיצוביות בשטח המיועד. לכל אחד מחלקי הדירה בחרו קו עיצובי מרכזי אחד, והקפידו שהשילוב בין סגנונות העיצוב אותם בחרתם הופך את סביבת המגורים שלכם ליפה יותר, מושקעת יותר, והכי חשוב, פונקציונאלית יותר!

עיצוב ריהוט יוקרתי באמצעות כרסום

כרסום הינו טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לעצב רהיטים ורכיבים, חלקיקים וגופים שונים באמצעות מכונות מתקדמות ופירוק לשבבים קטנים. הכרסום הינו כיום בין השיטות המתקדמות והאמינות ביותר לעיצוב חלקיקים קטנים וגדולים ברמת דיוק מקסימלית. ישנן מכונות כרסום המיועדות לעץ ולמתכת, לפלסטיק וחומרים אחרים.

באמצעות כרסום איכותי ומקצועי ניתן ליצור רהיטים מרהיבי עין. למעשה, עיצוב רהיטים באמצעות כרסום הינו תחום המהווה אמנות של ממש ומבוסס לא אחת על הזמנות אישיות ועל רהיטים על פי תכנון מקורי. עיצוב רהיטים באמצעות כרסום מאפשר לכל חובב אמנות ואסתטיקה ליהנות ממגוון אפשרויות של סגנונות עשירים ומעניינים לפי בחירת הלקוח ולפי כשרונו של הכרסם. על מנת להבטיח עיצוב רהיטים באמצעות כרסום אשר יבוצעו ברמה גבוהה חשוב ביותר לבחור בחברת כרסום ועיצוב בעלת ניסיון בתחום.

רהיטים בהזמנה אישית

את הרהיטים המעוצבים באמצעות כרסום ניתן לייצר מחומרי גלם מרובים כגון פלסטיק ואלומיניום, קלקר ועוד מגוון רחב של חומרי גלם איכותיים אשר יעניקו לבית מראה מעוצב ומרשים ברמות הגבוהות ביותר. את הרהיטים ניתן  לעצב על פי הזמנה אישית של הלקוח ובהתאם לתכניות אדריכליות ועיצוביות מתאימות.

את הרהיטים ניתן לייצר בגדלים שונים ובהיקפי ייצור גדולים ביותר או קטנים. הודות לאיכויות הגבוהות של מכונות הכרסום, ניתן להגיע לרמות גבוהות של ייצור רהיטים בדיוק מקסימלי. חשוב לוודא כי העבודות מבוצעות תוך שימוש במכונות הכרסום המתקדמות ביותר כך שהדיוק בביצוע יתקיים בדיוק לפי התכנון מראש.

חידוש רהיטים ישנים

באמצעות כרסום ניתן אף ליצור מרהיטים קיימים רהיטים חדשים ומרשימים. הכרסום מאפשר מעין "פיסול" של רהיטים קיימים ויצירת צורה חדשה ואף סגנון עדכני לחלוטין ובעל איכויות ייחודיות לו. מכונות הכרסום משתכללות כל הזמן ולכן חשוב לבחור מפעל המשתמש במכונות החדשניות ביותר. שימוש במכונות עיבוד שבבי מבטיח איכות גבוהה ביותר של הרהיטים ורמת דיוק מקסימלית לרהיטים בעיצוב מרשים.

כיום ישנם מפעלים גדולים וחברות קטנות אשר ניתן למצוא בהם רהיטים בעיבוד שבבי המיוצרים באמצעות מכונות ברמות שונות. חברות רבות אף מעניקות שירות של חידוש רהיטים ישנים באמצעות הכרסום. יתרונו המשמעותי של הכרסום הוא למעשה האפשרות ליצור רהיטים שלמים מיציקה אחת – ללא חלקיקים שונים וללא מרכיבים מרובים ההופכים את הרהיטים לפחות עמיד.

באמצעות הכרסום והעיבוד השבבי ניתן ליצור שולחנות וכסאות, הדומים ומדפים, כורסאות ועוד מגוון רחב של רהיטים מרשימים ואיכותיים המשמשים את בעליהם למשך שנים רבות.

המטבח המושלם אצלך בבית

המטבח – חדר חשוב ומשמעותי בכל בית ובכל משפחה

אוכל הוא אחד הכוחות המשמעותיים והחשובים ביותר שמניעים את בני האדם בחיי היום-יום שלהם. אנחנו מאמינים אדוקים במשפט לפיו יש אנשים שאוכלים בשביל לחיות ויש שחיים בשביל לאכול – ואנחנו ללא ספק משתייכים לסוג השני. עם זאת, לא צריך להיות אניני טעם וחובבי אוכל גורמה בשביל להבין את חשיבותו העליונה והבלתי מעורערת של המטבח בכל בית. המטבח הוא חדר חשוב, שבו קורה הרבה יותר מהכנת אוכל לבדה. המטבח הוא חלל משפחתי משותף – שגם אם יש דמות דומיננטית ששולטת בו לכל בני הבית יש נגיעה וחשיבות בהקשר אליו. במטבח ישנה דינמיקה משפחתית וביתית רבה – שמאפיינת את חיי המשפחה ככלל וכל אחד מבני הבית בפרט. לכן, חשוב מאוד להשקיע באיכות המטבח – בניסיון ליצור את המטבח הביתי המושלם בכל בית ובית, לפי הצורך שלכם.

כיצד ליצור את המטבח המושלם? זה מתחיל בעיצוב

קשה להגדיר בכמה מילים מהו המטבח המושלם. ברור שהמטבח המושלם צריך להיות פונקציונאלי – ולהכיל את כל המכשירים והמרכיבים שיאפשרו לו להיות מטבח איכותי. אך לא די בכך – המטבח חייב להיות קודם כל יפה ומושקע. המראה החיצוני של המטבח אולי נראה לכם שולי בתחילה – אבל יש השפעה רבה ומכרעת למראה זה על חיי הבית. הסיבה לכך היא הזמן הרב שאנו מבלים במטבח, והנגיעה של כל אחד בבני הבית אליו. המטבח צריך להיות מעוצב לפי הטעם שלכם – ומומלץ בהחלט להיעזר במעצבי פנים ובמומחים אחרים בבחירה של כל פרט בו – מצבע ורצפה ועד חיפויים וגימור העץ. מטבח מוזנח הוא מטבח שהזניחו אותו – ומטבח שהזניחו אותו שייך לבית שיושביו לא משקיעים בעצמם.

אבזור מושקע – להפוך את המטבח למהנה ומקצועי

אבל כאן מסתיים כל מה שקשור למראה חיצוני ומתחיל להיכנס לחשיבות כל מה שיעיל וחשוב לתפעולו התקין של המטבח. אבזור המטבח מתחיל בדברים הקטנים, כמו סכו"ם וכלי עבודה – ומסתיים במכשירי חשמל שבהם אנחנו תלויים בחיי היום-יום. מוצרי המטבח ההכרחיים מוכרים לכולנו – מקרר, תנור, קומקום (או אמצעי הרתחה אחר) ומיקרוגל (אף שיש מי שמוותר עליו). עם זאת, אבזור מלא ומושקע של מטבח שמשרת את הבית בצורה הטובה ביותר לא מסתכם רק במה שהכרחי. מוצרים כמו מכונת אספרסו, בר מים ומוצרי מותרות אחרים הם אמנם לא הכרחיים לקיום הפיזי שלנו – אבל הם הכרחיים לאיכות החיים שלנו ולהשקעה שלנו באבזור המטבח לכל יושבי הבית. מטבח מאובזר ומושקע הוא מטבח שנותן לכל אחד מבני הבית יותר ממה שנחוץ לו – הוא נותן לנו את מה שאנחנו רוצים ואת מה שמגיע לנו.

להשקיע במטבח – להשקיע באיכות חיים, בנוחות ובחיים המשפחתיים

כפי שהסברנו כבר קודם, מטבח מושקע הוא יותר מחלל סתמי שבו מכינים אוכל – הוא חדר משפחתי חשוב שנותן לכל אחד מאתנו סיפוק והנאה. השקיעו בעיצוב ובאבזור המטבח שלכם – וגם אתם תיהנו מהמטבח המושלם שמגיע לכם.

דמוי פרקט – מה זה והאם זה עדיף על פרקט אמיתי?

כיום, ישנו בעולם העיצוב את סוג הריצוף המרכזי ביותר, שהוא הפרקט, אך מכיוון שהוא לפעמים יקר מידי לאנשים כלשהם או אף לא עומד בנתונים הדרושים על ידי צרכנים, נכנס לאחרונה לשוק גם פרקט הלמינציה, שהוא בעצם פרקט סינטטי, ויש המגדירים אותו דמוי פרקט מכיוון שהוא נראה כמעט אחד לאחד כמו הפרקט הטבעי, עם כל תכונות המראה שלו, אך יותר עמיד מפני מפגעים, ויותר זול בכמה וכמה רמות. הפרקט הזה הוא לא רק זול יותר, הוא מאוד טוב אם מדובר בחללים שבהם ישנה הרבה תנועה של אנשים, או מקומות כמו מטבחים וחדרי ילדים שבהם יש חשש לנפילה של חפצים או שריטות בפרקט, מכיוון שהוא עמיד מפני מפגעים בצורה נהדרת הרבה יותר מהפרקט הטבעי. ישנם, גם כמה חסרונות כשזה מגיע לפרקט הסינטטי, הוא מאוד רגיש לנוזלים, כך שאם נוצר מגע עם נוזל בפרקט, יש לנגב את הנוזל מיד ולא לתת לו לחדור לפרקט לעולם, חסרון נוסף הוא זמן איכותו המרבית שהיא עד 4 שנים לא כמו הפרקט הטבעי שיכול להחזיק עד כ-15 שנה בלי הצורך להחליפו. ישנו חסרון נוסף בפרקט הלמניציה שהוא אי האפשרות לתקן אותו ולשייף אותו כמו שניתן עם הפרקט הטבעי בכדי לחדש אותו, אם ישנו מפגע קטן בפרקט הלמינציה יש להחליפו לחלוטין בלי האשפרות לתקן או לשפץ אותו.

האפשרות הטבעית בעולם הפרקט

כולם יודעים על הנושא החם ביותר בעולם העיצוב בנוגע לריצוף כל חלל בכל מקום, ריצוף פרקטים שנכנס לפני כ20 שנה לשוק העיצוב, והוא משמש כיום כל מעצב לריצוף כל חלל חדש או ישן. הפרקט ידוע בזה שהוא מכניס תחושת חום וביתיות לכל חלל שממקמים אותו בו, וחוץ מזה שהוא טוב מבחינת הוואי, הוא גם טוב מבחינה פיזית, מכיוון שהוא יודע נהדר לספוג חום ולפזרו נהדר בכל רחבי החדר, כך שאם ישנו מיזוג אוויר בחדר הוא סופג את החום ומשחרר אותו בצורה מושלמת בחדר, ובכך חוסך עבודה נוספת של המזגן. הפרקט הטבעי גם מחזיק זמן רב, ללא צורך בהחלפה מדובר בזמן של עד כ15 שנה.

איך מתקינים פרקט

כאשר מתקינים פרקט החיים קלים למדי, כלומר, אין צורך בעקירת האריחים הקיימים כאשר זה מדובר בשיפוץ, או אם מדובר בחלל חדש שבו אין ריצוף קיים אין הצורך להשקיע בריוצף הפרקטים, הדבקה עם דבק מיוחד לפרקטים שמחזיק זמן רב מאוד, מבלי להחלש מבטיח שנים רבות של שירות ריצופי מקסים ונותן לנו אוויר לנשימה כשזה מגיע להתקנתו.

1 2 3 4 6