מאמרים

עיצוב המשרד מנקודת מבט נשית

נשים בשוק העבודה מתמודדות עם לא מעט קשיים ומביאות רשימה ארוכה של יתרונות. האישה מתבקשת להוכיח את עצמה, לתמרן בין המשפחה והעבודה ולבצע כמה פעולות במקביל. אל דאגה! נשים מסוגלות לעשות זאת ועוד הרבה יותר. סוד ההצלחה של האישה טמון בסדר וארגון, סביבת עבודה נוחה ויחסי אנוש טובים. ניהול זמן נכון מתחיל בסביבת עבודה נוחה ויעילה. תופתעו לגלות עד כמה עיצוב המשרד משפיע על תפוקת העבודה.

בכדי לנצל היטב את המשאבים, כדאי לעצב את המשרד מאותה נקודת מבט נשית יעילה, נבונה ורגישה. האינטואיציה הנשית תדע לא להציב רהיטים כבדים או חדים ליד פתחי המעבר, היכן למקם את העציצים,איזה דלתות פנים לבחור,  איך להכניס אור אל החדר ומתי יש צורך ברכות של בית. ריהוט משרדי נכון יוכל ליצור סביבת עבודה חיובית, פורה ונעימה לכולם.

טיפים לבחירת ריהוט משרדי מנקודת מבט נשית

  1. נוחות ללא פשרות: כאשר בוחרים ריהוט משרדי, יש לבחון בראש ובראשונה את התאמתו לסביבת העבודה. הציבו את הנוחות בראש סדר העדיפויות. סביבת עבודה מסורבלת תפגע בצורה משמעותית בתפוקת העבודה.
  2. חומרי גלם איכותיים: רהיטים עשויים חומרי גלם חזקים ומובחרים מחזיקים מעמד זמן רב. שימו לב לתמורה שאתם מקבלים בעד כספכם. על חומרי גלם זולים, תשלמו מחיר יקר.
  3. בריאות העובד: כאבי גב ותאונות עבודה הם מקור לצרות צרורות בעבור העובד והמעסיק כאחד. הקפידו לרכוש בעבור העובדים כיסאות אורטופדיים וריהוט משרדי בטיחותי. ההשקעה תהיה נבונה יותר בטווח הארוך.
  4. העצמת העובדים: עיצוב המשרד או עמדת העבודה, הם הזדמנות להבעה עצמית בעבור העובדים. במידת האפשר, כדאי יהיה לאפשר לעובדים לבחור בעצמםשולחנות מעוצבים. הדבר אינו גורע מהעיצוב האחיד של המשרד, אפשר לרכוש פריטים תואמים מתוך קולקציות ריהוט.

נקודת המבט הנשית מכניסה אל המשרד תבונה, יעלות, חום, אור ורכות. אל תוותרו עליה. חוות דעת נוספת של אישה או אשת מקצוע, תוכל לכוון אתכם אל סביבת עבודה פוריה ונעימה. יש לכם הזדמנות ליצור את מקום העבודה שתמיד חלמתם עליו

חזרה