מאמרים

כך תבחרו וילונות לחדרי הבית כן גם למטבח

וילונות חייבים להיות פונקציונאליים דיו על מנת לווסת את כניסת האוויר והאור אל תוך החדרים וללכוד את האבק בטרם כניסתו לבית. אך למרות מה שמקובל לחשוב, וילונות מעוצבים אינם חייבים לבוא על חשבון הפונקציונאליות שלהם. חנויות מובילות דוגמת רפאל וילונות יכולות להתאים לכל חלון וילון מעוצב על פי מאפייניו הספציפיים וטעמכם האישי.

רכישת וילונות מפס ייצור? לא בבית ספרינו!

לכולנו מוכרים אותם וילונות סטנדרטיים אשר ניתן למצוא כמעט בכל סופר או חנות לכלי בית. אז נכון שמדובר בפתרון נוח וזול למדי אך במרבית המקרים עיצוב וילונות כאלה נעשה בצורה המונית ותעשייתית ועל כן מוגבל באפשרויות העיצוב ולא לוקח בחשבון את מאפייני החדר הספציפיים שלכם. על כן, וילונות מעוצבים חשוב לרכוש אך ורק בהתאמה אישית, שיהיו אלה וילונות התפורים ע"פ מידות הקירות והחלונות שלכם, שהשירות יכלול גם ביקור איש מקצוע בביתכם על מנת להתאים עבורכם תכנית עיצוב מפורטת.

וילון לכל חדר

וילונות מעוצבים מותאמים לבעליהם הן מבחינת עיצוב והן מבחינת תפקוד, שכן כל חדר בבית דורש התייחסות מעט שונה מבחינת הוילון שמתאים לו. רפאל וילונות מציעים לכם מגוון רחב של וילונות שיתאימו לכל חלל בצורה מושלמת. להלן מספר דוגמאות מובילות:

•       סלון – לחדר אירוח כמו הסלון מתאימים וילונות אשר מאפשרים את התאמת כמות האור החודרת לחדר. אחד הוילונות המתאימים ביותר לכל סלון הוא הוילון הרומאי.

•       מטבח – במטבח יש לשקול שימוש בוילונות המיוצרים מחומרים מעכבי בערה, שאינם רגישים ללכלוכים וכתמי שמן וניתנים לכיבוס.  במטבחים עם חלונות גדולים כדאי להתקין וילון ונציאני עשוי בד או PVCC.

•       חדר ילדים – וילונות מעוצבים עם דמויות אהובות כגון מיקי מאוס, דונלד דאק, פו הדוב וכו' תמיד יעשו את העבודה בחדרי ילדים או חדרי תינוקות.

•       חדר שינה הורים – עיצוב וילונות לחדר ההורים חייב להעניק לחדר מראה יוקרתי ורומנטי. חדר השינה מהווה הזדמנות יוצאת דופן להתקין וילון לא רק בחלונות אלא גם מסביב למיטה. צבעי אדום וארגמן המשולבים יחד עם תאורה מתאימה יכולים להוות את השילוב המושלם.

ניתן לראות אם כן כי עיצוב וילונות מקצועי אינו חייב לפגוע בתפקידם המרכזי. וילונות רפאל מעמידה לרשותכם מגוון רחב של וילונות מעוצבים אשר יעזרו לכם לווסת את עוצמת האור בצורה מושלמת תוך השתלבות הרמונית עם מראה החדר.

חזרה