מאמרים

כיצד לבחור ריהוט משרדי למשרד בבית?

כיום ישנם לא מעט אנשים שמחליטים לעבוד בבית במקום במשרד. בדיוק כפי שאנו משקיעים זמן ומחשבה בבחירת ריהוט משרדי למשרד, כך גם יש להשקיע מחשבה בבחירת ריהוט משרדי לבית. אלו שעובדים מהבית יכולים ליצור עבורם סביבה נוחה למדי שלא תהיה רק פונקציונלית, אלא גם תשלב עם שאר הפריטים בבית.

כמות המשימות ביום

בתרבות השפע בה אנו חיים יש נטייה לבחור ריהוט משרדי וריהוט ביתי מכל סוג, לא לפי הצורך אלא לפי היופי. אך יחד עם זאת, לא בטוח כי מדובר בבחירה נכונה כזו המבוססת רק על אסתטיקה. לכן, יש לחשוב על המשימות שיש לבצע במהלך היום, האם רק דף נייר ועט יספיקו או שמא יש צורך ברכישת שולחן גדול יותר. ככל שתעמיקו בשאלה, כך יהיה ניתן להבין מהם הצרכים של העבודה, האם יש צורך במקום נוסף לעמדת טלפון או למדפסת או שאפשר להסתפק במקום הנוכחי.

מיקום אולטימטיבי

לאחר שהבנתם את הסעיף הקודם, כעת  כדאי לחפש את המקום המתאים ביותר למקם את הרהיטים ליצירת המשרד. אם המקום קטן ואינו מספיק למשרד, אין צורך להתייאש! ניתן לרכוש שולחנות ועמדות מחשב ארגונומיות הנבנות תוך מחשבה למקומות קטנים יותר. לא משנה באיזה מקום תבחרו, חשוב לוודא כי יש מקום נוח ואפשרות רבה לסגור ולפתוח דלתות.

חשיבות החומרים

בחירת החומרים מהם עשויים הרהיטים מהווה שיקול משמעותי ברכישתם. אנשים שאינם בקיאים עשויים להוציא מכיסם אלפי שקלים וגלות שהכיסאות שרכשו לא ממש מתאימים למשרד הביתי.  לכן, ניתן להתייעץ עם מוכרים של חנויות רהיטים,הם יוכלו לספק לכם מידע בהתאם לתיאור שתתנו להם אודות המשרד.

לא לפחד מחנויות יד שנייה

החלטתם לבנות משרד ביתי אבל מרוב ההוצאות לא נשאר לכם כסף לריהוט? אם פעם חנויות יד שנייה נחשבו למילת גנאי, הרי כיום מקובל מאד לרכוש שם רהיטים למשרד. כן, זה נשמע משונה אבל חנויות יד שנייה מספקות פתרונות יצירתיים למדי.

בכניסה לחנויות אתם עשויים להיתקל  באי סדר המזכיר לעיתים מחסן ותחושה כי הפריט שרכשתם הוא ממש בגדר מציאה. יחד עם זאת, לפני שאתם ממהרים לרכוש את הפריטים כדאי לבדוק שהם במצב טוב.

חזרה