מאמרים

טיפים לרכישת

בשעה  טובה אתם עוברים לבית חדש וכעת הגיע הזמן לרהט אותו. הורים רבים מוצאים את עצמם  שואלים שאלות רבות לגביי ריהוט חדר הילדים ואכן בחירת חדר ילדים היא משימה שמעלה שאלות רבות.

כאשר אנחנו רוכשים חדרי ילדים עלינו להתאים את הריהוט לצרכים של הילד. עלינו להשקיע מחשבה רבה בתכנון החדר ובעיצובו על מנת שיהיה פרקטי ושהילד ייהנה בו לאורך זמן.

באופן כללי, אנחנו לא ממליצים לבחור בטרנדים אלא בריהוט קלאסי ואיכותי שיחזיק לאורך זמן.

ריכזנו עבורכם מספר טיפים לרכישת חדר ילדים :

1. לפני שאתם מזמינים התרשמו מיצרן הרהיטים ( בדקו במספר נגריות ) . באילו חומרים היצרן משתמש, איזה סוג של עץ וכד'. בנוסף, בקשו לראות אישור ממכון התקנים וודאו שלרהיטים שלו יש תו תקן. לא מומלץ לרכוש רהיטים שאין להם תו תקן גם אםי אלו רהיטים יפים וחדשנים.

2.  זכרו שמדובר בחדר לילדים לפיכך יש להקפיד שהצביעה נעשתה בצבעים טבעיים ולא רעילים ושחומרי הגלם לא מסוכנים לילדים.

3. חדר ילדים צריך להיות פרקטי. אתם רוצים שילדכם ייהנה בחדר ולא ירגיש כלוא , לפיכך לא מומלץ להעמיס רהיטים רבים בחדר ולגרום לו להראות קטן יותר. עליכם לחשוב על הנוחות של    הילד וגם על העיצוב. חדר יכול להיות גם מעוצב וגם פרקטי.

4. בדקו שהתומכות של המיטה יציבות כך שכשהילדים יקפצו או ישתוללו בחדר הם לא ישברו את המיטה.

5. בחרו עיצוב שהוא קלאסי ושאפשר להתאים לו אקססוריס שונים. לדוגמה ריהוט מעוצב בצבע קרם או חום שאפשר להתאים לו מצאים בצבעים שונים.

6. כשאנחנו רוכשים חדר ילדים ההוצאה המרכזית היא הארון והמיטה – לפיכך אנחנו ממליצים להשקיע תכנון רב ולעשות סקר שוק לפי רכישת פריטים אלה.

בארץ יש מספר רב של נגריות וחנויות רהיטים. ערכו סקר שוק נרחב ובקשו לראות תיק עבודות של כל נגרייה.

בחדרי הילדים  ניתן גם לשלב פרקטים על מנת להעשיר את המראה ולעניק תחושת חמימות בחדר .

שיהיה בהצלחה!

חזרה