מאמרים

טיפים לרכישת ריהוט מעוצב לגינה

חורף או קייץ, המזג האוויר הישראלי תמיד מזמין לצאת לגינה ולהנות מהשמש ומהאוויר הטוב. אין דבר יותר מפתה מגינה מסודרת היטב ומרוהטת בצורה מרשימה ונוחה. בחירת רהיטים לגן אינה כמו בחירת רהיטים לבית, יש מערכת שיקולים שונים בגלל הצורך להתמודד עם השמש הקופחת ותנאי מזג האוויר.

במאמר זה מוגשים כמה טיפים לקניית ריהוט מעוצב לגינה על מנת שגם לכם יהיה את גינת החלומות שלכם.

  • אם אתם קונים ריהוט למרפסת שמש או לגינה קטנה חשוב לבוא עם המידות של המרפסת. המרפסת אולי נראת גדולה אך אתם עלולים לגלות שרכשת ריהוט גדול מדי שחוסם את כל המקום או כלל לא נכנס. כאשר מדובר בשטחים קטנים תמיד עדיף לתכנן מראש ולא להצטער אחר כך.

  • בבחירת שולחנות מעוצבים לחצר לשכם חשבו על שני דברים חשובים- למה השימוש בשולחן? האם אתם רוצים להיות מסוגלים לעשות שם ארוחה משפחתית או רק לכמה משקאות בסיסים? והפרט החשוב השני הוא צורה המרפסת, עדיף שהשולחן "יחקה" את צורת המרפסת כלומר אם המרפסת עגולה לכו על שולחן עגולה ואם היא מרובעת בחרו שולחן מרובע.

  • קנו כסאות ככמות האנשים אשר בדרך כלל ישבו איתכם, אין סיבה לפוצץ את המרפסת או הגינה בכסאות מיותרים שישבו ויתפסו מקום. קנו כמות קטנה (4-6) של כסאות רגילים ויפים ועוד כמה כסאות מתקפלים אשר יתפסו פחות מקום.

  • הבית שלכם ליד הים? מלבד האוויר הטוב ורחש הגלים מגיעה גם סכנת הקורוזיה. העדיפו ריהוט שלא מגיע עם חלקים מברזל אחרת מהר מאוד הריהוט שלכם יראה רע ויתפרק.

  • אם בחרתם ריהוט מעוצב בדקו שיש לכם אחריות אמיתי וארוכת טווח על המוצרים.

  • כל גינה תהנה מתוספת של דשא סינטטי. דשא סינטטי מוסיף לכל דירה ירוק בעיניים גם אם אתם לא גננים מוצלחים וקל לתחזק.

  • כאשר אתם רוכשים את הריהוט בקשו הוראו כיצד לשמור עליו. אל תתעצלו, אם צריך לכסות את הריהוט בשביל להגן עליו או לנקות בעזרת חומרים מיוחדים. ריהוט מעוצב לגינה אשר מטפלים בו טוב יכול להישאר אתכם שנים רבות. תתפלאו אך גם מטבח גינה יכול לשרוד שנים רבות כל עוד הוא עשוי מחומרים איכותיים

חזרה