מאמרים

טיפים לבחירת שולחן מעוצב

פסח ומתקרב ומשפחות רבות מכינות את ביתם לאירוח קרובי משפחה. זאת הזדמנות מצוינת לרענן את הבית ולקנות שולחן חדש.

 

יש ירידה במחירים ומבצעים מיוחדים לכבוד פסח וזה הזמן לרענן את הבית לקראת האורחים. אם אתם מארחים את החג בבית שלכם יש כמה פרטי ריהוט שתצטרכו:

 

שולחנות מעוצבים נפתחים

אין שום הגיון בלקנות שולחן אוכל מעוצב שמספיק גדול לכל המשפחה המורחבת (אלא אם אתם גרים באחוזה). שולחן גדול, גם אם הוא נכנס לכם בבית, מאוד לא נוח לשימוש כאשר אתם רק המשפחה הגרעינית. יש המון שולחנות מעוצבים נפתחים שיתאימו לכם גם בזמן אירוח אך לא יתפסו יותר מדי מקום בבית.

כאשר אתם קונים שולחן כזה פיתוח אותו בחנות עד הסוף וראו שקל לכם לפתוח ולסגור את השולחנות המעוצביםן. בנוסף, בדקו בדקו שהשולחן יציב כשהוא מורכב עד הסוף ואין סיכוי שמשהו יתפרק במהלך הארוחה.

 

כסאות נערמים

על מנת להושיב את כל האורחים סביב השולחן יש צורך בהרבה כסאות. אחרי שצירפתם לשולחן את הכסאות מכל החדרים לרוב תשארו חסרי פתרונות. אפשר לרכוש כסאות אשר ישרתו חלק אחר של הבית כמו כסאות נערמים לגינה או כסאות מתקפלים שיוכלו להיכנס בקלות לארון.

 

כלים חד פעמיים

בניגוד לתדמית של כלים חד פעמיים כחתיכות פלסטיק חסרות חן, ניתן למצוא היום כלי פלסטיק יפים ומכובדים. עולם החד פעמיים הרבה יותר רחב ממה שאנו מכירים מפיקניקים וממסיבות כיתה. יש מפות חד פעמיות וכלים ומאוד יפים ומכובדים שתרצו לשמור אצלכם. עדיף תמיד לקנות יותר מדי כלים חד פעמיים מאשר להישאר בלי כלי הגשה באמצע החג.

חזרה