מאמרים

דברים שלא ידעתם על חברת קרנית

קרנית  היא חברה שמתכננת ומבצעת פרויקטים בתחום הנגרות לרבות מטבחים ועבודות נגרות שונות. קרנית הוקמה בשנת  1982 על ידי ז'קי כהן , נגר, אשר תשוקתו הגדולה לעץ החלה כתחביב בצבא והתפתחה לעסק משגשג.

 

כל פרויקט שמתקבל יוצא מהחברה ברמת גימור איכותית וללא פשרות.

לחברה לקוחות מרוצים במגזרים הפרטים, הציבוריים ואף לקוחות מיוחדים מחו"ל.

 

בנוסף לזאת לקרנית מחלקה יחודית למשטחים אקריליים (קוריאן, סטארון, היימקס, אבונייט), בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה. במשטחים אלה ניתן לשלב כיורים הומוגניים, והם משמשים כמשטחי עבודה של מטבחי יוקרה, לארונות אמבטיה, לחדרי ניתוח, למעבדות, לדלפקי כניסה מיוחדים, חיפויי קירות ועוד.

 

החברה שומרת על קו עבודות מקורי ויצירתי שלא תראו במקומות אחרים ושנובע מאהבה וכבוד גדול לחומרי הגלם. כל חומרי הגלם מיובאים מאירופה או מארה"ב ועוברים בקרת איכות מחמירה לפני שמגיעים לייצור . אולם התהליך של הייצור וההרכבה נעשה כולו בארץ.

אנחנו מקפידים להשתמש במכונות החדישות ביותר בתחום הנגרות ובחומרים הכי איכותיים שיש – ללא פשרות.

העיצוב של קרנית הוא בהתאמה אישית לצרכיי הלקוח תוך התחשבות מלאה בדרישות שלו, בהעדפות שלו ובטעמו האישי. לנו בקרנית חשוב שהתוצאה תהיה עוצרת נשימה ביופיה אבל גם נוחה, פרקטית ומתאימה לצרכים של הלקוח .

עבודות הנגרות של קרנית נעשות בהתאם לתוכניות אדריכליות כאשר דיוק, יופי, נוחות, שרות ועמידה בזמנים הם נר לרגלנו.

 

בין לקוחותינו: אלביט מערכות, נמל אשדוד, שיש אלוני, אלקטרה, אלאופ, דואר ישראל, בנק מזרחי, אלתא, ולקוחות פרטיים רבים ושונים…

חזרה