מאמרים

איך בוחרים פינות זולה לחצר

יותר ויותר אנשים היום מעדיפים להפוך את החצר שלהם לפינת ישיבה לכל דבר. לצד מקום למנגלים ולמסיבות, שעשועים לילדים או פשוט עצים, פרחים ושיחים ירוקים פינות זולה הן מקום מושלם לאירוח, בעיקר בארץ חמימה כמו ישראל. השאלה האמיתית היא איך בוחרים פינות זולה לחצר שיתאימו בצורה המדויקת למראה החצר וישתלבו בה בצורה הנכונה. המומחים שלנו קיבצו עבורכם כמה כללים חשובים בנושא זה.

הכלל הראשון: הגודל כן קובע

היום אפשר למצוא פינות זולה לחצר שהן גדולות ורחבות ויכולות להכיל מספר גדול של אנשים, על ספות, פופים, כסאות נוח ועוד. במקביל אפשר למצוא פינות שמתאימות למרפסות קטנות, לגינות לא גדולות ולמקומות צרים וארוכים. בחירת הפינה צריכה להתייחס קודם כל גם לגודל הגינה.

אם יש לכם גינה גדולה בחרו פינות זולה לחצר שהן גדולות ורחבות ומאכלסות מספר גדול של אנשים בישיבה. אם יש לכם גינה קטנה וצפופה, בחרו רהיטים יחידים או פופים שיכולים לזוז ממקום למקום וכך לא תצטרכו להצטופף.

הכלל השני: חשבו על הסטייל

המבחר הגדול של פינות זולה לחצר מחייב אותנו לחשוב לא רק על קנה מידה, גודל ומספר הפריטים אלא גם על הסטייל. היתרון המשמעותי של פינות זולה היום הוא שהן באות במגוון רחב של סגנונות, עשויות מחומרים שונים ומעניינים ואפשר לשלב בהן צבעים שונים או להזמין רהיטים צבועים בצבע מסוים. אם הגינה שלכם נקייה ומינימליסטית הזמינו פינה המתאימה לסגנון זה ואם הגינה שלכם פרועה ולא מאורגנת פינת זולה לחצר שהיא נעימה, כיפית ומזמינה תתאים בול.

הכלל השלישי: פינות זולה לחצר צריכות להיות עמידות

אם נשים בצד לרגע את המראה ואת הגודל, הרי שללא כל ספק פינות זולה לחצר צריכות להיות קודם כל עמידות לפגעי מזג האוויר. בארץ כמו ישראל בה מזג האוויר משתנה בקלות מגשם לשמש, מרוח ליובש, מלחות לבריזה אביבית נעימה, חשוב מאד לבחור מוצרים איכותיים שיש להם תו תקן ושהם עמידים לפגעי מזג האוויר. עדיף גם להתקין פרגולות על מנת לעזור בהצללה ובסינון קרני השמש.

היום ניתן למצוא פינות זולה עשויות ראטן, עץ מלא או מתכות שונות וכל החומרים האלו עוברים תהליכים שונים כדי שהפינות יתאימו לשינויי האקלים בישראל ולפגעי מזג האוויר בכל עונות השנה.

וכמה מילות סיכום חשובות…

לפני שאתם בוחרים פינות זולה לחצר השקיעו מחשבה. הקפידו לרכוש את פינות הישיבה רק מספקים מומחים לתחום ריהוט הגן, שיש להם ניסיון של שנים רבות ושיוכלו לייעץ לכם ולכוון אתכם איזו פינת זולה תתאים בדיוק לגינה שלכם. השקיעו מחשבה ובידקו את החומרים מהן עשויות הפינות, בידקו את האחריות שניתנת לכם ובעיקר – תחשבו על התמונה הגדולה: לכמה אנשים הפינה צריכה להתאים, איפה היא תוצב בגינה, מה הגודל שלה צריך להיות, ממה היא עשויה ומה המחיר שלה.

לקריאה בנושא  מטבחים

חזרה